| lilboutique a întrebat:

Se apropie sfarsitul clase a 8a si ma gandeam ca ar fi dragut sa fac cate un cadou tuturor colegilor dar habar nu am ce. Ma gandeam la ceva simbolic, ceva care sa le aminteasca de mine dar nu am nicio idee. Ma puteti ajuta? multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Depinde de buget.
Daca ai bani poti lua cate o rama la toti si sa pui poza clasei.
Sau poti face pentru cei mai importanti dintre ei cate un carnetel cu cateva poze cu clasa, momente din viata vvoastra
Amintiri din ore, traaznai.
Asta poti scrie si pe o coala.ca un discurs si cu o poza pe alta pagina cu toti.Ar fi interesant:*
Profita de timp acum ca apoy, desi unii din colegi nu merita, iti va fi dor de ei:*

3 răspunsuri:
| VoiceWithin a răspuns:

O bratara
Un colier ceva tongue sau o scrisoare, un ursulet de plus ma gandesc ceva ce sa dai tuturor nu numai la fete sau numai la baieti thinking

| SufletDeCopil a răspuns:

Buna.
Le poti cumpara un lantisor, o esearfa cevathinking
sau le poti face o felicitare pentru cei mai buni colegi din generala! kiss

| cristime a răspuns:

O poza de grup.