| LlAaVvIi a întrebat:

Se apropie ziua mea si nu stiu ce sa fac, cum sa petrec, adica vreau ceva spercial si de neuitat. Dau funda puppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,sa stii ca poti face o petrecere frumoasa si de neuitat si la tine acasa.Iti inviti prietenii la tine acasa de ziua ta, puteti da o petrecere in pijamale dupa ora 12, insa ai grija sa ai spatiu destulhappy. Puteti urmari un film interesant,comedie,horror,orice vreti,poti invita numai fete daca vrei si puteti vorbi despre orice cat doriti,despre baieti,haine,frumusete,etc. Eventual, cere-le si prietenelor tale mai multe pareri, vezi ce le-ar placea sa faca, spune-le sa te ajute cu niste pareri, sa iti dea anumite idei.Asigura-te ca muzica si mancarea sa fie bune,si faceti multe poze,asta ca sa le ai ca amintirehappy. Daca nu vrei sa faci petrecere la tine acasa,puteti iesi in oras,daca iti permiti poti inchiria niste mese la un restauranthappy.Te poti ocupa de decor,muzica,etc, insa va costa ceva mai multhappy.Cam asta este tot ce poti face de ziua ta, eu zic sa nu te complici foarte mult, important este ca tu sa te simti bine si asta o sa se vada, ii vei face si pe prietenii tai sa se simta bine.Bye!happy

2 răspunsuri:
| Malimimia999 a răspuns:

Poti sa faci o petrecere ca cea de Halowen sa va pictati pe fete si noaptea sa iesiti afara la un foc de artificii ceva... sperca am fost de folos fundita?