| Pyanissta_Alexandra_1996 a întrebat:

Se apropie ziua mea si si ma gandeam sa fac o petrecere in pijamale iar prietenele mele sa stea peste noapte dar parintii mei nu ma lasa si nici bunica. Eu chiar vreau ssa tin petrecerea asta! Ce loc bun as mai putea gasi pentru petrecere? Va rog raspundeti repede!

Răspuns Câştigător
| AndreiutzaAndreiutza a răspuns:

Pai. iti poti face ziua la mall. Cumperi pizza, sucuri, inghetata si petreci cu prietenele tale. Le poti duce la patinoar sau va puteti juca la tonomatele alea. Dupa ce va plictisiti ini poti aduce prietenii acasa la tine sa va uitati la un film, sa dansati, sa va jucati, etc. E o idee foarte buna. Asa si-a facut-o sora mea, iar colegii ei au fost foarte incantati. App, la multi ani!

1 răspuns:
| AirănMeidăn a răspuns:

Pe strada