| anonim_4396 a întrebat:

Se aproprie craciunul si nu stiu ce cadou sa i fac celei mai bune prietene (sunt baiat)

9 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

O bratara/lantisor finut(a), un urs mai marisor de plus, un ceas finut, sau poate sa-i duci o pisicuta sau un catelus big grin.
*-*

| Timeea2001 a răspuns:

O rochita draguta

| CrazyPittica a răspuns:

O esarfa,un parfum,o bratara,o perche de cerecei, un lantisor finut, o carte buna, o cana personalizata, o cutie pentru bijuterii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa stii ce ii place prietenei tale. Fiind prieteni buni, daca nu e materialista, gestul o va bucura cel putin.

| Assu53 a răspuns:

Un ursuletz de pluswinking

| byeddy a răspuns:

O rochita, un parfum, un ceas

| NoNameInAction a răspuns:

Daca este acel tip de prietena, cu siguranta o invitatie in oras va fi foarte bine primita ca si cadou, dupa parerea meahappy bft!

| 000M1ha3la a răspuns:

Ceva dragut, o esarfa, parfum, ceva ce stii ca i place happy