| selena_4874 a întrebat:

Se face media aritmetica intre nota de la examen si media generala pentru a intra la liceu? sau se iau in considerare separat? funda+vot

Răspuns Câştigător
| AbyAndrei a răspuns:

Pai se ia media generala la toti patru ani plus notele la examenul de romana si mate combinate si iti da 2 note cu care faci media si aia ii nota ta pentru liceuwinkingfunda happy?

1 răspuns:
| AbyAndrei a răspuns:

Pai se ia media generala la toti patru ani plus notele la examenul de romana si mate combinate si iti da 2 note cu care faci media si aia ii nota ta pentru liceu. Funda?'happy