| lifeonlyforlove a întrebat:

Se ineaca doua persoane una te iubesite pe tine, pe alta o iubestiu ...ai ocazia sa salvezi doar o singura persoana, pe cine alegeti?

2 răspunsuri:
| Lavy a răspuns:

Nu prea stiu! Ai pus o itrebare cam complicata!thinking Eu cred pe ala pe care il iubesc eu!

| ClarissaMrc a răspuns:

Cea care te iubesite pentru ca tu ai putea sa inveti sa il iubesti. pentru ca cesa pe care o iubestitu si nu te iubesite ea s-ar putea sa nu ai nici o legatura cu ea pentru ca nu te place si ai pierdut pe cineva extraordinar care te iubea asa cum estituwinking