| HuQs a întrebat:

Se întâmplă ceva dacă beau un Energizant Hell la 16 ani?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca bei o doza normala, in timpul zilei, fara cafea si cola, cred ca e ok.
Daca il bei prea tarziu, sau esti deja praf la calciu si oboseala, te poate apuca tremuratul, poti avea insomnie.

6 răspunsuri:
| ionur a răspuns:

Bro alea nu sunt bune deloc o sa ai probleme la inimă din cauza lor eu am un coleg de munca care din cauza ca bea câte 5 4 pe zi acum are probleme cu sănătatea grav nu sunt bune energizantele deloc.

| HuQs explică (pentru ionur):

Ai dreptate Bro.

| TkSonia a răspuns:

Pai nu știu dar eu la 14 ani am băut Monster fara zahăr și mi-a pierit pofta de mâncare sper că te-am ajutat într-un fel

| danela1234 a răspuns:

Am baut si 6 pe zi si nu mi-a dat acel sentiment de energie... Nu se intampla nimic daca bei, dar daca o sa faci o obsesie nu este ok