| soffie a întrebat:

Se intampla cu adevarat superstitia crezand in ea?

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Pai crezi in ea se intampla nu-i dai atentie nu se intampla.
Eu credeam in faza aia cu popa cand il vezi ai ghinion si aveam acum cand il vad nu mai cred si nu mi se intampla nimic.

| CautNume a răspuns:

Nu prea cred.

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Pai daca crezi in ea se intampla sau se intampla invers ca de exemplu eu cred in superstitia cu pisica neagra care iti trece prin fata si ai ghinion, ei la mine e diferit cand imi trece pisica neagra prin fata am noroc toata ziua!