| Pockett_Polly_1994 a întrebat:

Se merita sa fac facultatea de litere sau FEG.Asistent medical generalist?

Răspuns Câştigător
| DiamondEyes a răspuns:

Domeniul medical e la mare cautare in strainatate, dar si in tara.
Dupa ce termini facultatea de litere ce vocatie ai putea avea? Profesor si?

1 răspuns:
| MyaEmy a răspuns:

Orice facultate merita facuta.Eu zic sa faci facultatea care iti place sau una care ar coincide cu meseria care vrei sa o practici in viitor.Era o vorba "Fa ce meserie iti place si niciodata nu vei muncii"
Sper ca te-am ajutatwinking