| NinaSimone a întrebat:

Se poate descurca cineva care a absolvit un profil umanist la o facultate de economie?

4 răspunsuri:
| 9988 a răspuns:

Uite verisoara mea a fost la profil : bio-chimie si dupa ce terminat liceul a mers la facultatea de drept si ii printre primii ( p. s ii in anul 2 ) si dupa parerea ta a avut vreo legatura profilul pe care l'o facut cu facultatea la care este acum? Eu cred ca nu! eu cred ca vei face fata! Bafta!

| NinaSimone explică (pentru 9988):

Problema e de mate. Nu am prea facut in liceu

| TizZu15 a răspuns:

Mai greau dar se poate.Nimic nu este imposibil.winking

| DannySh a răspuns:

Salut..profilul nu conteaza. eu am terminat la fel profilul umanist si deja am absolvit facultatea de finante..asa ca ai toate sansele. sper ca te-am ajutat. FUNDA