| Irina777 a întrebat:

Spuneti-mi va rog, in Romania unde as putea sa urmez o facultate de actorie, imi place mult teatrul si romana, dar ceia ce tine de actorie n-am idee, si daca stie cineva cum e procedura de admitere, dai vri-un examen sau vri-o proba ceva? Va antreb pentru ca eu nu sunt din Romania, dar as dori sa aflu ceva, si daca va merge sa-mi fac studiile de actorie acolo...a da si inca ceva, e posibil sa intru daca am absolvit un liceu cu profil umanist?

2 răspunsuri:
| CatzPopularity a răspuns:

Http://www.unatc.ro/
Nu am alte informati... Daca vrei citesti acolo... Sper ca te-am ajutat :D

| Irina777 explică:

Sorry am absolvit un liceu cu profil realist, nu umanist.