| alin567 a întrebat:

Se poate duce o persoana din famlie pentru a-mi ridica buletinul meu?(scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Tu trebuie sa fii prezenta pentru ca buletinul e al tau.Dar daca ai de plecat undeva si buletinul ti-l poti scoate sa zicem doar peste o luna, el poate ramane acolo, ca nici eu nu l-am putut scoate atunci si cand m-am intors acasa l-am luat.

| alin567 explică (pentru AiEnmaYuuki):

Sunt baiat laughing

| AiEnmaYuuki a răspuns (pentru alin567):

Scuzeblushing

| alin567 explică (pentru AiEnmaYuuki):

Nui nimic laughing

| alin567 explică (pentru AiEnmaYuuki):

Apropo de asta te-ai inselat mi-a ridicat o persoana din familie buletinul iar eu n-am fost prezent!

| AiEnmaYuuki a răspuns (pentru alin567):

La mine nu s-a putut, pai, scuze ca am gresit

7 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Nu, pentru ca trebuie sa semnezi un formular. happy

| florentina14a a răspuns:

Nu, deoarece trebuie sa semnezi tu acolo. la mine cel putin asa a fost