| Alessandraa24 a întrebat:

Se poate lua examenul la drept fara meditatii? Nu ma refer la mine happy intrebare la modul general, avand in vedere ca la gramatica sunt o multime de capcane. happy fundita***

3 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Sigur ca se poate. Nu meditatiile garanteaza succesul ci mai degraba motivatia si capacitatea de a invata.
Succes!

| mini35 a răspuns:

Da se poate lua dar cu greu adica trebuie sa retii absolut tot ce ai invatat in clasa.

| Alessandraa24 explică (pentru mini35):

Avand in vedere ca la liceu nu se mai face gramatica, mi s-a parut cam greu...fiind o pauza atat de mare pe parcursul liceului...si am considerat ca sunt unele "chichite" sa le zicem asalaughing care nu ai de unde sa le sti daca nu iti sunt explicate.Nu? happy :*