| Nextone a întrebat:

Se poate sa slabesti daca ai probleme cu glanda tiroida? Am slabit mult in ultima vreme care ar putea fi cauza? Mananc la fel si nu fac miscare.Va rog un sfathappy

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Mama are tiroida si se ingrasa nu slabeste nicidecum

| cosmin21 a răspuns:

Patientii care sufera de afectiuni ale glandei endocrine au variatii ale nivelului energetic, au intoleranta la frig sau caldura, variatii ale tonusului muscular, labilitate emotionala sau probleme cu greutatea corporala

| Lolalol a răspuns:

Daca ai probleme cu glanda tiroida slabesti, dar daca incepi sa ti un tratament, te vei ingrasa de la el.