| deeapa a întrebat:

Se pot baga videoclipuri pe IPhone? Daca da cum? ziceti-mi pas cu pas! si daca mi-am bagat aplicatii jalibeakuite, iar cand am conectat iphoneul la itunes mi s-au sters, le pot baga inapoi? dar fara installous daca se poate fiidnca la mine acasa nu am wirelles. daca se poate baga altfel.

1 răspuns:
| Ask1 a răspuns:

Da desigur urmeaza-mi indicatile :

1.Conecteaza iphone-ul la PC sau Laptop
2.Asteapta 5 secunde si du-te in My Computer
3.Click pe numele Iphonului conectat
4.Click pe VIDEOS sau Video
5.Alege videoclipurile care vrei sa le repui pe iphone (atentine trebuie sa le ai pe PC sau Laptop)
6.Du-te in fisierul cu videoclipurile pe care vrei sa le pui din caluculator (nu inchide fereastar diapozitivului Iphone )
7.Selecteaza videoclipurile dale copy dite in fereastra diapozitivului Iphone si Paste sau CNTRL+V
8.Asteapta pana ce copierea e incheieata si du inapoi la My Computer / numele iphonulu-i /click dreapta / Eject
Deconecteaza iphonul du-te la locatia videoclipurilor copiate si presto