| Gigel8566 a întrebat:

Am si eu o problema. Acum cateva saptamani mi-am facut jailbreak la iphone-ul meu( iphone 4s). toate bune si frumoase pana cand am vrut sa imi pun melodii pe el. L-am conectat la calc. Si a inceput sa isi face backup si mi-a sters toate jocurile care le bagasem cu installous... Aveti idee cum sa fac sa nu le mai stearga? Si ince o intrebare.:d se poate sa fac ceva la itunes si sa nu mai faca backup cand conectez iphone. ul?happyhappy Dau funda.:d

1 răspuns:
| Orafixa a răspuns:

1) Stergere jcuri. Inainte de a lua jocurile ia melpodiile sau ce vrei sa pui pe el dupa iei jocurile.
2) Backup. Backup-ul este automat atunci isi abradeaza niste programe sau jocuri fisiere videoclipuri imagini ori ce. funda?