| ellyah a întrebat:

Se pot castiga bani din instalarea scripturilor? Eu am un script identic cu scriptul de la Facebook, am scripturi de magazine online, pentru site-uri de imobiliare, de anunturi...cum as putea sa le valorific? Cum as putea sa le promovez si cat ar trebui sa cer pentru instalarea si personalizarea lor? Care ar fi cea mai rapida metoda de promovare? M-ar interesa si sa stiu daca voi credeti ca se poate dezvolta acum o noua retea de acest gen si daca da ce nume ati alege voi pentru un astfel de website?

2 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Decat daca te faci hacker, furi conturi si pe urma le dai inapoi pe bani >big grin

| ellyah explică:

Mda...nu prea inteleg legatura dar in fine daca vroiai funda, o primesti