| Florinw231 a întrebat:

m-am angajat recent la o firma de imobiliare mai exact sunt agent, vand case si terenuri etc... sunt la inceput am max o luna de cand sunt aici. Este cineva care poate sa-mi dea niste sfaturi unde as putea da anunturi pentru a atrage clientii, si care sunt orele de varf pentu a da anunturi. Am un buguet de promovare de 600lei

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Sună la anunțurile publicate de persoane fizice și propune-le să le faci tu promovarea