| AndronieMafia20000000 a întrebat:

Cum cuceresc o olteanca din zodia taurului?

5 răspunsuri:
| ANAHsneaman a răspuns:

Salut!
Când dorești sa cucerești o fata nu ții cont de zodie sau de zona din care provine.
Dacă mâine îți va plăcea o fata din zodia Scorpion și mai e și moldoveanca etc o sa ne ceri părere și cu privire la ea?
Ideea e următoarea. Fiecare fata e diferita, însă ceea ce e sigur e ca o fata se îndrăgostește de un bărbat cu bun simt, manierat, civilizat. Dacă ai aceste calități poți cuceri orice fata. Dacă mai pui și niște flori e un gest romantic deja, iar romantismul e o alta metoda de a cuceri.
Apoi o alta metoda e sa poți fi în stare sa porți o discuție într-o limita a bunului simt. Nu doar sa ii arăți ce masina ai sau ce lanț de aur gros de nu știu câte milioane ai...
O femeie care se respecta și știe ce își dorește de la viata ia în calcul bunul simt și educația, nu banii și prostia.
Dar na, asta e doar părerea mea sincera și umila. laughing
Numai bine! happy

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Simplu...foarte simplu, nu tii cont de zodii pentru ca astfel iti vei face planuri fără nici o logica, cum ar fi cum sa cu acești pe cineva din zodia x, ce ii place celui din zodia x, iar la final ai sa vezi ca nu conteaza zodiile mai de loc. Personalitate unui om nu se conturează în jurul unei zodii, ci in jurul pasiunilor fiecăruia...asa ca gândește-te la pasiunile ei, la ce fel de persoana este, ce gândire are si dac la sunt similare cu ale tale s-ar putea sa ai sanse mari sa o cucerește si sa se atașeze de tine, pentru ca fetelor le plac băieții cu care au ceva in comun.