| Alee_9909 a întrebat:

Caracterizati-mi baietii din zodia scorpion.

Răspuns Câştigător
| ghkjghk a răspuns:

Corpioni sunt pasionali si fideli, dar si orgoliosi, sa nu-i superi, ca nu e bine. Ei chiar iubesc sis au un erotism puternic, cu multe fantezii, sunt romantici si fac surprize frumoase. O sa ai parte si de clipe frumoase, dar... sunt orgoliosi.Mereu ei au dreptate. Ei nu gresesc, doar tu.Scorpioni sunt timizi au o inima buna sunt amuzanti

Gemenii sunt mai zgarciti si pragmatici, tocmai pentru ca sunt duali, nu prea sunt fideli, au tendinta de a insela. Le place sa fie laudati, sunt egoisti si nu vor sa cheltuie mult cu cineva, nici bani, nici sentimente, sunt manipulativi si se cred tare destepti.

funda?:Xpup