| Denis777 a întrebat:

Se potriveste un rapper sau un golan cu o tipa emo?

15 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Iubirea nu tine cont de stil.

| Gabica a răspuns:

Why not? Uneori se gasesc aceste doua personalitati in aceeasi persoana(ma refer la mine, da' nu conteaza), mai ales ca sunt cam aceleasi principii, exprimate diferit...

| Denis777 explică (pentru Gabica):

Foarte tare raspunsul tau.

| Gabica a răspuns (pentru Denis777):

Ma simt flatatalaughing

| positivity a răspuns:

De ce nu s-ar potrivi?
Adică, înțeleg că diferența dintre stiluri este uriașă (de la emo, la rapper este un drum lung de bătut) dar dacă sentimentele sunt reciproce, adică se iubesc, nimic nu mai poate fi imposibil.
Părerea mea.

| Denis777 explică (pentru positivity):

Da,e adevarat ca stilurile difera dar mentalitatile sunt asemanatoare(urasc manelele)

| NedeaAndrei a răspuns:

Daca se accepta unul pe celalalt, sigur ca se potriveschappy

| Cigαяєttє a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui, nu inteleg de ce te lasi asa mult influentat de parerea altora.

| Denis777 explică (pentru Cigαяєttє):

Caut mentalitati care sa ma surprinda cu un raspuns, nu sunt infuentat de parerea altora, tragi concluzii cam repede.

| TheStory a răspuns:

Ce legatura are rap-ul cu emo. Logic ca se poate.

| Denis777 explică (pentru TheStory):

Nu stiu, ce legatura are Dumnezeu cu religia? Si rapperi si persoanele emo urasc manelele.

| Satango a răspuns:

Sigur ca da. Pentru ca intr-un fel aveti acelasi caracter, zic eu`. Hai` bafta! happy

| SerafimHD a răspuns:

Daca se iubesc. totul e posibil!

| ThePunkGuy34 a răspuns:

De ce nu?laughing

| Roxika97 a răspuns:

Da big grin