| briana a întrebat:

Se spune ca organizatia Masonilor care controleaza statul american sh de altfel intreaga lume vor sa introduca in noi un cip universal cu toate informatiile despre noi dar care cContine cifra diavolului. Ati accepta sa cipul? Cei care il accepta vor ajunge de partea masonilor. Insa fara acel cip nu vom mai putea cumpara nimic. Ati prefera sa muriti de foame ca sa nu ajungeti de partea diavolului sau ati accepta cipul. Cei care se vor impotrivi vor fi curati sh vor ajunge langa Dn-Zeu.

Răspuns Câştigător
| marpey16 a răspuns:

Ei bine, astea sunt prostii. Nu te mai gandi la ele. Pentru ca ce va fi, va fi. Nimeni nu poate stii viitorul. Este exact ca si cu sfarsitul lumii. Dar nimeni nu va sti cand vine. Doar Dumnezeu. Atata vreme cat tu ai o legatura personala cu el, nu ai de ce sa iti faci griji. Pentru ca asta e tot ce conteaza. Ratiunea. Trebuie sa crezi in ce vrei tu si se va intampla, pentru ca mintea umana este cea mai puternica arma.

3 răspunsuri:
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Hmmm...sincer nu stiu daca a venit timpul pentru semnul bestiei si implicit pentru sf lumii insa nu as accepta cipul. in Dnezeu nu cred dar nu pot sa concep ca cineva sa ma controleze sau sa imi implanteze ceva ce ma va subjuga si pune la cheremul altora XD deci nu, mai bine ma omor decat sa imi calc pe orgoliu laughing

| MadneSsCat a răspuns:

Da da si daca ne punem cipu vine apocalipsa si daca nu ne punem cipu murim de foame... cat de prost sa fi sa crezi asa ceva... daca ai curiozitatea sa te uiti pe codurile de bare de la multe produse cand te duci printr'un magazin o sa vezi ca multe contin 666 so nu mai manca si nu mai cumpara nimic de pe acum sa ajungi langa dumnezeubig grin

| LovelyBitch a răspuns:

Nu ii adevarat.ci astia cu "illuminati" care vor sa conduca lumea,cica ei ar provoca toate crizele economice,ei vor sa ne introduca un cip prin care controleaza absolut tot ce facem,si dupa catva timp de purttat acel cip ei o sa iti controleze mintea si absolut tot ce faci,ia daca te opui, atunci te proste, cam cum faci tu cu calculatoru;(adica il pui pe shut down) si mori...cam asta este povestea laughing iar daca te opui cipului atunci ei te omoara laughing