| ShowTim3 a întrebat:

Daca muriti si va intanliti cu Dumnezeu si va intreaba ce ati prefera, sa mai traiti inca odata pe pamant sau sa ajungeti in rai pentru eternitate, ce ati alege?
big grin Eu inca odata pe pamant.

14 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Pe pământ logic, în rai teoretic ar trebui să fiu cuminte... meah.

| KlaraWeiss a răspuns:

Daca murim, sigur ne intalnim cu Dumnezeu. Mi-e teama ca optiunile sunt Rai sau Iad, dar nu ni le putem alege noi atunci.

| lifeForJesus a răspuns:

Tu cu cine o sa te întâlnești oare? ops.

| ShowTim3 explică (pentru lifeForJesus):

Cu cine zice inima ca ma intalnescwinking

| lifeForJesus a răspuns (pentru ShowTim3):

Vezi ca ști!

Răspuns utilizator avertizat
| Rapplex a răspuns:

Daca ar mai exista celebrul mar, presupunand ca exista si rai, eu m`as duce sa mananc si dupa aia vin pe pamant cu burta plina.Eu zic cai o afacere destul de bunabig grin

| mgtow a răspuns:

In rai.

Răspuns utilizator avertizat
| jo_7646 a răspuns:

In rai!

| aurora50scumpika a răspuns:

In viata nimic nu i sigura. exista si tristetea ...in schimb in rai un lucru e sigur nu exista tristetea... ceva ce ochii nu au vazut, urechile nu au auzit ș.a.

| annika a răspuns:

Pe pamantbig grin

| annika a răspuns:

Pe pamantbig grin.

| annika a răspuns:

Pe pamant.