| marsy a întrebat:

Seara pe la ce ora v-a culcati. sh cu ce va pierdeti timpul inainte de culcare?

Răspuns Câştigător
| DonGiovanni a răspuns:

Depinde k fc ziua daca ma duc cu tatae la vie laughing pe la 9 daca joc fotbal pe la 12 daca merg la peste cand mi se scoala si daca stau pe TPU si la 4 dimineata

32 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Hmm...ieri nu am mai stat pe net de pe la vreo 10 ca m`am uitat la tv si pe la 12 jumate cred ca am adormitbig grin.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai ma pun in pat pe la 1-2 ai imi i-a cam 10 minute sa adorm happy

| Psihoyounger a răspuns:

2-3. Pe net, aici cu voi.

Psihoyounger

| Antrax a răspuns:

Seara de o bice ma duc la plimbare cu prietenii si ma culc la vreo 12-1

daniela
| daniela a răspuns:

Pai pe la 10-11 deoacrece la 4, 30 ma trezesc... strang in casa, spal vasele si calc

| Marii a răspuns:

2-3, ori umblu pe net, ori citesc o carte.

| Pho3nix a răspuns:

Hmm...mai stau pe net apoi ma uit la cateva filme.big grin

| SweetCandy a răspuns:

1-2 km asa....ma uit la tv si stau p netrolling on the floor)

lolita
| lolita a răspuns:

12-1, si nu imi pierd timpul inainte de culcare, doar din cand in cand, intru pe TPU.

| Swabia a răspuns:

1-2...imi pierd timpul pe TPU! laughinglaughing

| Criiss16 a răspuns:

2-3.De obicei stau pe TPU.big grin

| Mo a răspuns:

Cand sunt la scoala ma culc pe la 11-11.30, dar in vacanta ma culc pe la ora 3!
Imi ocup si eu timpul cum pot-net, muzica, messenger, carti, twitter, hi5....etc...
PS:A doua zi evident ma prinde miezul zilei dormind!
Pupici!

| rosepassion a răspuns:

In fuctie de cum vn d afara... daca vn l 4 si cv d afara p l 5 m pun l somn, iar daca vn mai repede adica p l 1 p l 2 si cv 3 m pun l somn...

| adeana a răspuns:

1-2. cos, fac origami, modific vreo bluza sau fusta, citesc, tv, filme. nu-mi ajunge timpul sa fac tot ce as vrea.
Acum ca vad ca toata lumea se culca dupa 1, parca nu ma mai simt asa ciudata. credeam ca toti se culca pe 10-11.

| dulcika a răspuns:

Pe la 23:30, ma gandesc la ziua de maine, sa incersc sa nu mai fac greselile din ziua astasad

| daddy a răspuns:

Ma uit la tv, asc muzica la telefon sau stau cu voi pe net tongue

| annda a răspuns:

4-5. De obicei citesc. big grin

| byenkutzyk a răspuns:

01:00-01:30...Pe mess si pe TPUtongue

| mikella a răspuns:

pentru ca stau pe TPU si vb pe mess.

| Ciprian271 a răspuns:

Cu cine si unde te oferi tu. nu ca ai spus culcat adica sex dar eu dorm pe la 1-3

| margaritar a răspuns:

3 - 4 cam asa...ma uit la Lost love struck si dupa aiurea pe net

| SLeVeN a răspuns:

2-3

| ina129 a răspuns:

1-3 pe net..si adorm gandidu-ma la momente placute happy

| ina129 a răspuns:

1-2 pe net si adorm gandindu-ma la momente placute happy

| IuLiA_4257 a răspuns:

3-4 stau pe mess, hi5, jocuri, ma uit la videoclipuri pe youtube...

| Razvan_9009 a răspuns:

In medie 3 ....film stat cu tovarasii etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu mai devreme de ora 01:00.
Sunt și pasăre de noapte!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bag in pat la 12:30
Si de adormit ...hmm adorm la 1-2
Poi televizor, o carte, muzicaa, sau ma gandesc ce am facut in ziua respectiva big grin.
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, cand mi se face somn. Ma uit la tv.