| Anonimptk a întrebat:

Seara trecută mi s-a intamplat ceva ciudat... vorbeam cu fata de care imi place,ea a facut o gluma cum ca ar fi gravidă si eu voi fi unchiul, in momentul ăla am avut un fel de atac de cord sau ceva de genul si mi s-a facut rău si mereu cand imi amintea de copil imi venea raul, este din cauză ca o plac prea mult?
Amandoi avem 15 ani

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa ca era sa mor cu inima cand am dat masalier in S cu tiru si 32° cu geamurile deschise dar am supravietuit. Caldura masii e vinovata

| Sofer a răspuns:

Te gândeai într-una la asta.

| Michaeel a răspuns:

Daca face glume cum ca ar fi însărcinata poate vrea un copilbatting eyelashes In fine, exagerezi, fata doar glumea și tu ție ți-a venit rău doar de la o simpla gluma laughing poate ca e din cauza ca o placi prea mult sau poate doar esti scarbit de copii.