| Oxanna a întrebat:

Serbustokwinking imi ziceti va rog ceva carti, de dragoste gen: Invitatie la vals, Elevul Dima dintr-a sapte, Scrisoare de dragoste... sau de alea cu final neasteptatbig grin nu mai stiu ce sa citesc ca sa'mi mai colorez viatabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm... poti incerca domnisoara christina, dragostea nu moare...sau carti de sandra brown(sunt usor de citit si foarte frumoase) fatadinlacrima daca vrei sa iti recomand vreo cartehappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti citi Gemenele de Alexandre Dumas. Mie mi s-a parut neastptat. Este o combinatie interesanta intre actiune si dramatism. S-ar putea sa nu-ti placa, pentru ca e un romantism mai vechi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Elevul Dima dintr-s saptea" a fost geniala:X:X dar mie personal imi plac cartile cu vampiribig grin Ti-as recomanda seria "Vampirii sudului" tongue nu am reusit sa citesc toata seria pentru ca nu am avut toate cartile, doar primele 3. poti cauta pe net si sper sa iti placahee hee succes