| iderspor a întrebat:

Servus! Știe cineva in ce consta/cum se desfășoară preselecții pentru o trupa de teatru (pentru tineri)?

2 răspunsuri:
| asmodeus10 a răspuns:

Depinde de asteptarile tale, poti cauta pe internet preselectii si ai acolo regulamente si locatiile unde se tin si in functie de dorintele tale vei gasi ceea ce doresti si te duci sa dai examenul. Succes!

| iderspor explică (pentru asmodeus10):

Am găsit deja trupa la care vreau sa ma înscriu si preselecțiile sunt peste o luna, doar ca nu dau detalii si vream sa știu la ce sa ma aștept.