| iderspor a întrebat:

Servus! Vreau să mă înscriu la o trupă de teatru și trebuie să completez un formular care conține și întrebarea "De ce ai ales să te înscrii la preselecții?" dar nu sunt sigur cum să răspund deoarece pare să fie o întrebare capcana. Care credeți că ar fi un răspuns convingător/corect?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Păi de ce te-ai inscris? E greu sa gandesti? Nu e o intrebare capcana.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te lămurești tu pe tine însuți de ce vrei. Să scrii exact asta.

| Pax3roner a răspuns:

Am ales acest domeniu pentru că m-eu atras atenția ca o un fluture care eu apărut în fața o floare dule și bună și cu o experiență de neuitat.
P S. Doresc să gust din acea floare să o încerc să văd dacă este pe placul meu.

| 753753 a răspuns:

Si totusi, de ce te-ai inscris?
Nu ca sa faci teatru?
Ia raspunde-ti tie si apoi scrie si pe formular.