| iubitzikaTha a întrebat:

Servus TPU. daca am o prietena care este cam nesy e mofturoasa suparacioasa etc...si rea se supara din orce nu dau numele useru-lui ce sa fac sa mai fiu pritena ei? astept raspunuri dau fundy mersi...

Răspuns Câştigător
| TheHoRror a răspuns:

Vreau funda:X

3 răspunsuri:
| mony_3128 a răspuns:

Spune-i in fata ca e rautacioasa sau ignor-o

| TheHoRror a răspuns:

Nu stiu ce sa spun... poti sa o lasi in pace, va veti impaca de la sine fara sa va cereti scuze, este cumva an*a?

| Styleno a răspuns:

Mda,cam asta mi se intampla si mie.Eu zic sa vorbesti cu ea si sa-i spui ca te deranjeaza aceste lucruri. daca nu se schimba schimba.ti si tu atitudinea fata de ea.Eu i-am spus si pentru un timp se schimbase, dar daca asa e eaeu nu am ce sa.i fac.