| anonim_4396 a întrebat:

am o prietena care se supara foarte repede si din orce ce imi recomandati sa fac cu ea. P. S. Nw certam foarte des

Răspuns Câştigător
| Lovelyix a răspuns:

Fix asa mi se intampla si mie! Nu o mai baga in seama. Daca se intampla sa se supere ca nu o bagi in seama, inseamna ca are o problema grava! Nu tu esti problema. Spune-i in fata ca e prea suparacioasa si daca si atunci se supara, te sfatuiesc sa lasi balta prietenia dintre tine si ea!

2 răspunsuri:
| anca118 a răspuns:

Problema este ca nu prea sunt de genu poti sa ma ajuti sa imi fac si tupe ca nu prea am si na

| sexygirl723 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa fiti sincere, sa ii spui ca se supara repede sau sa va vedeti mai rar