| Definitie a întrebat:

Servus TPU...sunt cu o fata de aproape 3 luni si este o fosta prietena de-a mea care tot se baga ca musca in "zona dorsaloventrala" a calului si tot baga strambe...ma rog e poveste lunga. Sa zicem ca prietena mea e X, aia care baga strambe Z si una, tot fostalaughingY(mai rau ca la materolling eyes)
Ieri am fost la ziua unui prieten si acolo era si cam Y iar X era cu una(prietena cu Z) care cica m-a vazut cum am imbratisat-o pe Y. Cam ciudat stiu. Iar eu nici nu m-am atins de earaised eyebrowsiar X nu prea ma crede chiar daca am jurat pe mama sau alte chestii. Ajutati-ma cu niste sfaturi cum sa o fac sa ma creada ca nu am imbratisat-o si daca ar fi bine sa-i frec putin viata lu' aia, prietena lu Z.

1 răspuns:
| andrrei08 a răspuns:

Pune-le fata in fata pe Z pe X si pe Y, sa vorbeasca si o sa iasa la iveala adevarul big grin sau cel putin incearca o conferinta pe mess/skype pentru a evita plimbatul de 'colo-'colo happy faza e sa se confrunte intre ele