| DeliaRennata a întrebat:

Seturile acelea din Douglas cu un parfum și încă ceva, gen seturi cadou, toate produsele sunt incluse in prețul afișat sau fiecare produs in parte costa prețul afișat? Am văzut ca scrie de ex 400 RON/ 1 bucata și sunt vreo 3, deci costa 1200 lei setul?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intrebi casiera cel mai bine sau dai email pe site

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca este set, e clar ca acel set inseamna o bucata si costa cat este pretul afisat. Nu am auzit nicaieri sa platesti separat fiecare produs din set. Pune linkul aici sa vad si eu cum scrie.