| 1Q a întrebat:

As dori sa cumpar un parfum si voiam sa intreb daca magazinele astea douglas, sephora din malluri vand originale ca am vazut ca scrie tester pe sticlele de acolo, adica daca tot dau atatia bani macar sunt originale?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Agita sticluta in magazin. Daca are bule, nu este original.De asemenea poti sa iti dai seama de asta dupa cutie. Daca sticluta are joc in cutie, iar nu este original.

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

rolling on the floor Nu e nici o legătură dintre testere și produsele pe care le cumperi. Poate doar ca sunt la fel si le poți testa nuanța, aroma...

| 1Q explică (pentru Catrice):

Deci din magazin cand cumpar imi da parfumul orginal sau imi da testerul?

| Catrice a răspuns (pentru 1Q):

Iei parfumul original, ambalat. Testerul nu e de vânzare. E un fel de mostra, ca sa vezi dacă îți place sau nu.