| Ana-Maria94 a întrebat:

Sezonul 1 din Vampire Diaries are 21 sau 22 de episoadE? Stiti cumva cand apare sezonul 2? mersi:*

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Are 22 de episoade, iar sezonul doi nu are inca o data fixa, dar va iesi undeva prin septembrie.

| ForbiddenLove a răspuns:

Vampire Diaries are 22 de episoade.Nu stiu cand apare sezonul 2 dar cred ca mai dureaza ceva timp. In 13 mai este finalul sezonului 1. Uite ce episod :X:X:X http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries/

| Elena_4068 a răspuns:

Are 22 de episoade.Si tie iti plac filmele cu vampiri, eu le ador.

| anonim_7229 a răspuns:

Vampire diaries in sezonu 1 are 22 de episoade iar sezou 2 apare pa 9 sept i america. iar noi il putem vedea cu o zi mai tarziu. funda?