| AlexandruBOTT a întrebat:

Sfaturi pentru o relatie frumoasa si de lunga durata? Help, cat mai multe,
dau funda.

2 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Sa aveti incredere unul in altul, fara gelozii, sa va respectati, niciodata sa va jigniti, sa va iubiti indiferent de situatie, sa-l incurajati pe celalalt cand e la pamant si sa comunicati foarte bine, sa va spuneti gandurile unul altuia si cand va certati sa gasiti calea de mijloc si sa stiti sa ziceti " imi pare rau, am gresit".

| FazekasErvin a răspuns:

Intr-o relatie serioasa si frumoasa de lunga durata este important sa fie intelegere de ambele parti iubire reciproca incredere respect reciproc sa fiti mereu acolo inul pentru celalalt la bine si la greu