| oDyenika a întrebat:

[Fundita] Inainte pe facebook, in albumul "fotografii de profil" puteam sa-mi pun imaginile in ce ordine voiam eu! dar acum nu mai merge..ramane aceeasi ordine mereustraight face daca imi actualizez poza de profil, si a 2a imagine dupa asta as vrea sa mi-o pun de exemplu pe fosta poza de profil nu ma mai lasastraight face nu stiu daca vi s-a intamplat si voua. credeti ca ma puteti ajutaa? thinking

2 răspunsuri:
| Veme a răspuns:

Da, mi s-a intamplat mie. Pai sterge fosta poza de profil si pune-o iar. Va aparea prima si poza bagata anterior a doua.

| oDyenika explică (pentru Veme):

Eu voiam sa-mi pastrez si like-urile si comentariilebig grin