| ionutzzz7878 a întrebat:

Si inca ceva. sunt foarte complexat de inaltimea mea sad
multa lume este mult mai mica decat mine si cateodata nu ma ridic de la masa de la terasa sau ceva din cauza ca mi se pare ca se uita toti la mine ciudat ca sunt foarte inalt crying((

mentionez ca am 1, 90 sigh

3 răspunsuri:
| MICHAel a răspuns:

Cu asta nu te poate ajuta chiar nimeni de cat un psiholog care te va ajuta sa treci peste acest complex,, iar cu inaltimea nu ai ce sa faci asta este toti avem defectele noastre. Du-te la baschet iar acolo vei fi apreciat si cu acest "defect" al tau
Bafta si succes

| Madden a răspuns:

Am mai mult ca tine si iti spun sincer ca si eu ma simt putin incomod, n cand sunt singuru asa mai mare dar cand e cineva mai inalt ca mine incerc sa stau mai drept. Nu imi place ca toti zic cand ma intalnesc ca sunt inalt si ca e o calitate dar eu nu "calitatea" asta vreau sa iasa in evidenta. Dar intr-o zi vei realiza ca e o mare calitate, apuca-te de sala si ai sa vezi atunci daca mai esti complexat big grin sau daca nu vorbeste cu un baiat mai mic de inaltime si ai sa vezi ca si el e complexat si ca ar vrea el sa fie ca tine!

| IonutMihai_7747 a răspuns:

Cati ani ai ?