| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat, voi ce ziceti, m-as combina cu o tipa superba, dar exista o mica problema...cand poarta tocuri e mai inalta decat mine, cand nu poarta suntem de aceeasi inaltime. VOI CE ZICETI? Sunt foooarte complexat de inaltimea mea. crying VA MULTUMESC

4 răspunsuri:
| noi3 a răspuns:

E ok, ghivol. roag-o sa nu poarte tocuri prin preajma ta.

| Roberta a răspuns:

Cand iubesti nu ti cont de nimic, mai mult cred ca e total stupid ceea ce ai intrebat, nu voi continua ma prefac ca nu am citit. Deci sho pe ea happy

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Atat spun ---> ⓛⓞⓛ

| Ioana_9117 a răspuns:

Stai linistit. daca e mai inalta DOAR pe tocuri, nu e niici o problemahappy atata timp cat o placi si daca si ea te place, inaltimea chiar nu mai conteaza.bafta happy