| dydyyyy a întrebat:

Si voua vi se intampla atunci cand sunteti raciti sa aveti senzatii de voma ca eu numai pot nici apa nu pot sa beaucrying(

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, eu simt ca imi arde esofagul parca e incendiu in interior.

| Alexander21 a răspuns:

Nu,senzatia de voma apare doar in cazul unei gripe, sau infectii precum pneumonia. Daca ai temperatura mare, peste 38.5 ar fi bine sa consulti medicul.

| BadBoyCristy a răspuns:

Si mie la felcrying.

| FiinţaCeaMaiBlândăŞiMereuAlăturiMAMA a răspuns:

Bună!
Da, normal că mi s - a întâmplat. De fapt, când suntă răcită mereu mi se întâmplă.
Să te faci bine repede!
O zi plăcută!

| Tania a răspuns:

Da cand mananc sau ma scol.