| anonim_4396 a întrebat:

Simt ca am greutăți pe mine si în același timp ma gândesc ca nu am timp. Am 17 ani si de doi ani ma gândesc doar la viitor "ce o sa fac", "sa dau de permis", "sa îmi fac majoratul sa nu îl fac", "o sa ajung acolo unde vreau" și nu știu de ce dar am chestia asta ca ma simt pierdut, nu știu cine să fiu, cum să fiu, mereu când ies afara sau și acasa sunt diferit. Acum sunt vesel, fericit, plin de viață acum sunt trist, nu mai doresc sa trăiesc.

1 răspuns:
| Alin4320 a răspuns:

Prietene, distrează te fă ce îți place!
Apreciază ceea ce ai si fii fericit!
Ia-ti permisul sa fii in rând cu prieteni tăi!
Lucrează Fă-ți o casă iubeste o fată dar sa o iubesti cu tot sufletul tău sa iubesti si sa simti ca esti iubit atunci o sa fii cu adevărat implinit si fericit!
Baftă pe viitor! Si ferește te de probleme.