| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema de ceva timp ma tot simt trist, din orice aproape mereu ma gândesc la viitor si nu prea sunt fericit si n-am cu cine sa discut ca nu ma înțelege nimeni si as vrea sa va întreb aici ce ar trebui sa fac nu am un motiv anume dar asa sunt eu...

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Tu nu ai prieteni.

| neutrino a răspuns:

Daca ne spui care sunt problemele care stau in calea fericirii tale, vom incerca sa te ajutam, cel putin cu un sfat.

| 6Anonim9 a răspuns:

Salut! Lasa-mi mesaj cu FB-ul tau, daca vrei sa discutam... Mereu ma simt asa cand vad sau aud anumite lucruri. Mi-ar face placere sa discut despre chestiile astea. Astept mesaj daca vrei. happy Numai bine!