| TuAngel a întrebat:

Simt ca am o nevoie de o schimbare.Trebuie sa fac ceva ca sa capat mai multa incredere in mine, dar ce? Ma puteti ajuta? Am nevoie de o lista cu lucruri ce ar putea face aceasta schimbare!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Increderea in sine inseamna sa inveti sa te accepti si sa te iubesti pe tine. Priveste-te des in oglinda si observa-ti calitatile pe care trebuie sa le pui in evidenta. Defectele, daca nu le poti indrepta, atunci macar sa incerci sa le ascunzi cumva.
Ar ajuta de asemenea sa-ti spui mereu in minte ca esti frumoasa, aceste cuvinte chiar daca sunt spuse de tine, ii vor da o stare de bine mintii tale.