| ...nimeny... a întrebat:

Simtiti ca v-ati ratat viata?
Adica simtiti ca ceea ce ati visat sa fiti in copilarie trebuia sa ajungeti acum?
Simtiti ca nu vreti sa fiti ceea ce sunteti?
Argumenta-ti happy

7 răspunsuri:
| CrucifiedCountess a răspuns:

Daaaa ma arunc acum de pe bloc(stau la casa) d la etajul 15 (stau la parter)! imi tai venele cu lama (de orbit)!

| Nimeni a răspuns:

Eu nu simt k mi-am ratat viata...Nu am ajuns ceea ce visam in copilarie, dar mai este timp...

| Dan a răspuns:

Dar tu frate sau sora cum te simti? Eu ma simt foarte bine.

| romina_7963 a răspuns:

In copilarie visam sa fiu fotomodel.Acum, mi se pare ca era un vis foarte tampit. Acum am alte idealuri, si sunt multumita de viata pe care o am.

| Sofer a răspuns:

Nu simt ca am ratat nimic.

| Dariusuu a răspuns:

Nu am ratat nimic. ( Inca). Sunt multumit cine sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca e devreme pentru mine sa zic ca mi-am ratat viata laughing

oricum, sper ca nici n-o sa ajung in halu' ala vreodata tongue