| mulinobianco a întrebat:

"Singura modalitate de a te elibera de ispita este sa-i cedezi." comentati aceasta fraza pls

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! La o prima vedere asa este, dar daca ii cedezi o data ii vei cei da mai mult ca sigur si a doua oara si tot asa.Asca mai degraba as spune ca singura modalitate e sa lupti sa ii faci fata! Bafta! :*

| Nicoleta a răspuns:

Nu o consider valabila, desi multi probabil fac asa.
Atata timp cat stii foarte bine ceea ce vrei si esti puternic infipt cu picioarele in pamant, vei putea face fata oricarei ispite si oricui.

| mulinobianco explică:

Theodor Aman - Izgonirea turcilor la Calugareni. comentati va rog acest tablou