| AAndriesh a întrebat:

Sint copil de 14 ani,nu demult un prieten a ramas la mine pe noapte,(parintii nu erau)apoi am comandat niste prostituate dupa care am avut sex,acum ma doare sufletul,spuneti ce sa fac,ca ma voi sinucide, orice sustinere imi este de folos.

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

De unde ai comandat?laughing Asta e, e bine ca regreti, nu te sinucide ca nu merita, Dumneze o sa te ierte daca regreti cu adevarat.

4 răspunsuri:
| SimonaQs a răspuns:

Wow nu cred... Cum sa faceti asa ceva. Nu e ceva normal si la 14 ani. Din curiozitate prietenul tau cati ani are?
Si de ce te doare sufletul... Nu stiu ce sa cred din ce ai zis tu dar totusi nu e bine ce ai facut pentru ca un copil de varsta ta poate ramane cu traume psihice... Asta e ai comiso nu mai ai ce sa faci nu ai cum sa te sinucizi si daca chiar ai ''angajat" niste prostituate o sa iti aduci aminte de asta cand o sa devi om matur

Pa Pa :* :*

| ColdBlooded a răspuns:

Ce minte aveti... LA 14 ani? Si dc ai comandat daca stiai ce se va intampla? Dar ce anume regreti? Ti-e frica sa nu afle cineva?

| AAndriesh explică:

Nu stiu, parca imi doream aceasta foarte mult, insa mie rusina, am intrat in depresie, nu stiu daca mai suport

| AAndriesh explică:

Mi-am dat seama ca sunt prea mic, si ca nu trebuie sa indeplenesti tot ce doresti. chiar regret, si ma aflu in depresie, nu stiu cit mai suport.