| sgeo23 a întrebat:

Situatia sta astfel:Un baiat sau o fata au ca "bestfriend" o persoana de sex opus.Nu credeti ca acel "bestfriend" este ori gay ori ii place de persoana respectiva dar nu are curaj sa ii zica acest lucru(friendzone)? Adica voi chiar credeti tampenia asta ca un baiat sau o fata sa aiba cel mai bun prieten o persoana de sex opus? Mai devreme sau tarziu una din ele tot se va indragosti de cealalata persoana, corect?

Răspuns Câştigător
| xVicky a răspuns:

Salut! Dupa parerea mea, exista doua variante:prietenul de sex opus iti este iubit/iubita, ori nu sunt cei mai buni prieteni.De cele mai multe ori se evita ca prietenii cei mai buni sa fie de sex opus, e vorba de increderea reciproca.

| sgeo23 explică (pentru xVicky):

Mersi mult pentru raspuns, in sfarsit o fata cu picioarele pe pamant.happy

2 răspunsuri:
| xVicky a răspuns:

Cu placere! happy