| AddaMaria a întrebat:

So...am o mare problema straight face eu sunt certata cu o colega rau de tot iar ea imi stie parola de la id si de cand m-am certat cu ea imi tot intra pe id si ma face sa ma cert cu restul prietenilor. Acum ei ma cred pe mine pentru ca fata aia mai are obiceiul sa intre pe fb fetelor din clasa si sa la stearga pozele si alte din astea straight face. Eu am incercat sa imi schimb parola (am dat acolo pe I forgot my password) dar nu ma lasa pentru ca nu mai stiu ce data de nastere am pus cand mi-am facut id... daca stiti cum altfel as putea sa imi schimb parola va rog mult sa imi spuneti pentru ca nu vreau sa imi pierd toti prietenii din cauza ei I don't want to see

Răspuns Câştigător
| Ralluca25 a răspuns:

Pai dai sus la mess unde scrie messenger iti bagi parola si dupa dai in jos si unde scrie change your password pui alta parola.
sper ca te-am ajutat. funda?; d

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai ce sa cauti la ''I forgot my password'' Uite aici:
Schimbare parola Yahoo Messenger
Deschizi Yahoo Messenger -> Messenger -> My Account Info -> Logare -> Sign-in and security -> Change your password
Bafta!

| Radioactive a răspuns:

Ca să poţi afla data, mi se pare că trebuie să te locghezi pe mail şi să îţi vizitezi profilul. Acolo sigur va scrie.

| diidzzz a răspuns:

Daca nu merge fa un id nou si spune-le tuturor sa te adauge in lista!happy

| Shara17 a răspuns:

Nu stiu sigur daca merge dar dai forget your passworld s.ar putea totusi sa iti ceara datele dar gandeste-te bine cand ti.ai facut i-ul si na poate iti dai seama ce varsta ai pus.