| maria11579 a întrebat:

Nu mai pot intra pe mess. Imi arata ca si cum parola nu ar fi buna. Am incercat sa o schimb, dar nu reusesc. Am dat click in fereastra de mess pe "Forgot you password?", dar cand trebuie sa completez codul imi apare mereu ca si cum l-as fi completat gresit. Sa fie din cauza codului? Am nevoie urgenta de un raspuns! Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| alexandruth a răspuns:

Trebuie sa astepti o saptamana sau mai putin deoarece a incercat cineva sa iti sparga parola, adica a introdus parola gresita de 3 ori. Asteapta sau da sign in pe Yahoo mail si poate ti-l deblocheaza. Funda?

| maryus24 a răspuns:

Si eu am patit la fel, mi-au blocat contul. incearca sa intri pe mail ( www.yahoo.com) si dai la intrare in cont mail... si apoi ar trebuie sa ti-l deblocheze, daca nu mai exista o solutie

| Ciobanu_Stana_1970 a răspuns:

Doresc foarte mult sa-mi recuperez parola de mess.