| zuzushi a întrebat:

So, e adevarata faza cum ca daca iti doresti prea mult sa intalnesti pe cineva nu se intampla?
adica, in cazul meu, daca vreau atat de mult sa gasesc un baiat care sa ma placa asa cum sunt, si nu si bata joc de mine :-l,... adica,... incerc prea mult?sad

Răspuns Câştigător
| somniferu a răspuns:

Nu nu e adevarat dar trebuie sa ajtepti ca nu stii de unde sare iepurele...
Oricum nu poti sa stii cand o sa te indragostesti, se intampla pur si simplu numa te trezesti indragostit...
Eu am zis ca nu ma mai indragostesc dupa ultima experienta dar nu stiu ce o sa imi rezerve viitoru...winking
Bafta la agatat.winking

11 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Cine ti-a indesat prostia asta in cap? laughing

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu este adevaratwinking stai linistita big grin

lolita
| lolita a răspuns:

Mie mi-a iesit in cale "fat frumos" cand ma asteptam mai putin, eram intr-o perioada in care nu vroiam sa mai aud de barbati. si a aparut el, dupa o perioada de amicitie am decis sa fim impreuna.

| sorin a răspuns:

Este posibil sa iti iasa in cale acel baiat.Succes!

| eek a răspuns:

Mai .sincer chiar asa mi s a intamplat si mie.nu stiu de ce.imi doream f mult sa cun pe cineva.si totul se intampla exact pe dos decat voia eu... si uite asa m am resemnat.si n am mai sperat la nimic.si cand credeam ca nu mai e nicio sansa. a aparut el:X:X s suntem si pana in prezent impreuna. e tot ce mi am dorit vreodatabig grin

| zuzushi explică:

@eek ma bucur pentru tine. dar la mine e o problema... din nefericire nu incetez sa sper. adica am incercat de atatea ori sa nu mai sper si nimic straight face

| VladDu a răspuns:

So mo, nu prea e adevarata faza cred eu.

| adelle23 a răspuns:

@zuzushi..aceeasi chestie vreau si eu sad

| cutie a răspuns:

Este adevarata daca vrei mrg...
daca crezi in proversbul "daca vrei poti!"asta ar insemna ca este adevarata fazalaughing

| SLeVeN a răspuns:

O sa gasesti mai mult ca sigur laughing... btw din ce oras esti si cati ani ai whistling

| yonsoul a răspuns:

Suzushi asta este id-ul meu: ionut.sufletel da add as vrea sa vbim mai multe daca vrei. Ai intrebat cu baiatul acela si as vrea sa iti spun ca nu trebuie razbunare mai ales ca zici ca si el ar putea face mai rau. Parerea mea trateaza cu indiferenta. La a doua intrebare cea cu LOVE STORRY laughing nu mai crede toate superstitiile iti poti intalni dragostea. Totul depinde numai si numai de noi. SUNTEM RESPONSABILI PT TOT CEEA CE NI SE INTAMPLA BE HAPPY