| anonim_4396 a întrebat:

Imi place un baiat si tot incerc sa vorbesc cu el si el ma ignora si ii place de rivala mea nr. I.
Vechia poveste pe care o intalnesti in filmelaughing
Oricum, e mai mult de atata dar ce sa fac sa ma placa?
Dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| addicting a răspuns:

Buna
Iti spun eu.nu face nimic sau cel putin nu te schimba pentru el, multe fete au tendinta sa faca asta pentru a fi remarcate.Fi tu insati. ok? Vorbeste cu el ca pana acum, fa glume, intra in vorba nu are cum sa nu te observe.
Dar trebuie sa ai incredere in tine.ai vazut ca si in filme pana la urma nu conteaza cat de tare si populara esti.intotdeauna fetele bune de genu tau castiga
Iti tin pumnii in continuare
Si nu uita, fi tu insati

2 răspunsuri:
| gabos98 a răspuns:

Incearca atunci cand nu e langa el sa te bagi in vorba cu el sa razi cu el funda plz

| KInderel a răspuns:

Pai si eu am cam acceiasi problemasad dar uh.cand il vezi nu stiu cautati alt ceva de facut si intr-o zi intreaba-l si uh ce mai fake''?'' dar fa tottul incetul cu incetul SPER SA TE PLAKA Accel baiat:X:X: sper ca ti-a fost de folos sfatul meu!